Francuska na krilima Benzeme do pobjede protiv Hondurasa

16. lipnja 2014. - 01:05

Honduras neće po dobrom pamtiti svoj prvi nastup na Svjetskomprvenstvu u Brazilu. Visok poraz od Francuske 3-0 začinjen jeisključenjem Wilsona Palaciosa i ozljedom Victora Bernardeza.

Francuska može biti zadovoljna, upisala je visoku pobjedu koja je mogla biti čak i izraženija.

Otpor Hondurasa lomila je do završnice prvog poluvremena, iako je iranije mogla do pogotka. U 16. minuti Matuidi je pucao, no loptu jezaustavila greda, a okvir gola se zatresao i četiri minute kasnije nakonpokušaja Antoinea Griezmanna.

U samoj završnici prvog poluvremena niz loših događanja za Honduras.Prvo je Bernardez ostao na travnjaku zbog ozljede nakon čega nije mogaonastaviti utakmicu, a onda je Palacios nepotrebna s leđa srušio Pogbu teje opravdano dosuđen kazneni udarac te Palaciosu drugi žuti karto...

16. travanj 2024 10:58