Warriorsi sve bliže rekordu Bullsa

10. veljače 2016. - 10:29
kos00

Stephen Curry je sinoć zabio 35 koševa i odveo Golden State do 42. pobjede na domaćem terenu nakon što su sa 123-110 svladali Houston Rocketse.

Curry je uz 35 koševa upisao i devet asistencija i šest skokova. Andrew Bogut je dodao 13 koševa uz 11 skokova i tri ukradene lopte. Andre Iguodala i Harrison Barnes su pogodili svaki po tricu na početku zadnje četvrtine nakon štro je treća završila rezultatom 93-93. Golden State je pobijedio u  42. utakmice u regularnom dijelu sezone i sada ima omjer 24-0 u Oracle Arena.

Nedostaju mu dvije pobjede da se izjednače s rekordom Chicago Bullsa od 44 pobjede na domaćem terenu (od 30. ožujka 1995. do 4. travnja 1996.). James Harden, koji nije zabio ni koša u prvoj četvrtini, utakmicu je završio sa 37 pogodaka, pet asistencija i pet skokova z...

16. travanj 2024 18:44