Mario Pašalić se ozlijedio u porazu njegova Elchea od Granade

31. siječnja 2015. - 23:04

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić igraoje do 85. minute za Elche u 21. kolu španjolskog nogometnog prvenstva u0-1 (0-0) porazu na gostovanju kod izravnog konkurenta za ostanak u ligiGranade, a iz igre je izašao šepajući zbog ozljede.

Pogodak vrijedan velika tri boda za Granadu postigao je Cordoba u 56. minuti.

Granada je tako skočila s poljednjeg, 20. mjesta na ljestvici na17. sa 18 bodova, jednim više od Elchea, koji je sada u zoni ispadanjana 18. mjestu.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić bio je dvostrukistrijelac u 3-1 (3-0) pobjedi Atletico Madrida na gostovanju kod Eibara.Atletico je poveo pogotkom Antoinea Griezmanna u 7. minuti, a pobjeduje zapečatio Mandžukić golovima u 23. i 25. minuti. Mogao je Mandžukićupisati i hat-trick, ali je njegov udarac...

24. travanj 2024 18:17