Domaći nogometbolji od tottenhama

Chelsea po peti put osvojio Liga kup

1. ožujka 2015. - 20:21
Nogometaši Chelseaja po peti u put u povijesti osvojili su engleski Liga kup pobjedivši s 2-0 Tottenham u nedjeljnom finalu odigranom na stadionu Wembley u Londonu.

Nogometaši Tottenhama asistirali su svojim suparnicima kod oba pogotka i odmogli svom vrataru Hugu Llorisu koji je u obje situacije krenuo u pravu stranu, ali su ga prevarile odbijene lopte od nogu njegovih suigrača.

Chelsea je u vodstvo stigao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kad je nakon udarca iz kuta lopta došla do Johna Terryja koji je iz neposredne blizine pucao, a lopta je na putu prema Llorisu pogodila u nogu Harryja Kanea, promijenila smjer i prevarila čuvara mreže Tottenhama.

Vodstvo "plavih" udvostručeno je u 56. minuti nakon akcije Diega Coste. Španjolski reprezentativac primio je loptu na lijevoj str...
19. travanj 2024 16:52