Copa America: Čile i Meksiko neriješeno, Bolivija iznenadila Ekvador

16. lipnja 2015. - 11:22
Nogometaši Čilea i Meksika odigrali su u Santiagu vrlo sadržajnu utakmicu u 2. kolu skupine A Južnoameričkog nogometnog prvenstva koja je završila 3-3.

Meksikanci su poveli pogotkom Vuosa (21), a već u sljedećoj minuti izjednačio je Vidal (22). Meksikance je po drugi put u vodstvo doveo Jimenez (29) da bi pred kraj prvog dijela Vargas (42) izjednačio na 2-2.

Vidal je iz kaznenog udarca (55) po prvi put donio vodstvo Čileu, ali je ono potrajalo samo do 66. minute, kad je Vuoso svojim drugim pogotkom postavio konačnih 3-3. Zanimljivo je da su Čileanci prije tog pogotka postigli gol koji im je poništen zbog zaleđa, a isto im se dogodilo i 80. minuti kad je loptu u mrežu poslao Alexis Sanchez.

Čile i Bolivija su izjednačeni na vrhu ljestvice sa po četiri boda, nakon što je Boli...
25. travanj 2024 07:19