Cleveland i dalje neporažen na domaćem parketu, Hezonja za goste ubacio tri poena

24. studenog 2015. - 11:14
Prošlogodišnji finalisti NBA lige, košarkaši Cleveland Cavaliersa zadržali su stopostotni učinak na domaćem parketu u ovoj sezoni rutinskom 117-103 pobjedom protiv Orlando Magica, a mladi hrvatski reprezentativac Mario Hezonja je za goste ubacio tri poena (šut za dva 1-3, slobodna bacanja 1-2) uz šest skokova za 14:17 minuta provedenih na parketu.

Susret je bio izjednačen u prvom poluvremenu, te se na odmor otišlo s rezultatom 59-55 u korist Cavsa, ali u trećoj četvrtini domaći su se odvojili na 16 razlike i susret je bio odlučen.

Sjajnu je večer u redovima Cavsa imao Kevin Love koji je ubacio 34 koša, od toga čak 27 u prvom poluvremenu, J.R. Smith je dodao 26 ubačaja, dok se LeBron James orijentirao na asistencije sakupivši ih 13 uz 15 pogodaka. U sastavu Magica najefikasn...
25. travanj 2024 04:28