Remi Juventusa i Intera, Kovačić isključen zbog brutalnog starta

7. siječnja 2015. - 00:02
U derbiju je 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Inter su odigrali 1-1 (1-0), a hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić igrao je Inter do 86. minute kada je dobio crveni karton zbog brutalnog starta na Lichtsteineru.

Juventus je bio bolji u prvom poluvremenu kada je i poveo golom Teveza (5), no u nastavku je Inter zaigrao bolje i zasluženo izjednačio preko Icardija (64).

Juventus sada ima 40 bodovaa, jedan više od druge Rome koja je ranije u utorak sa 1-0 kao gost nadigrala Udinese, dok je Inter 11. sa 22 boda.

Napoli je kao gost uvjerljivo svladao Cesenu sa 4-1 (2-0) i tom se pobjedom bodovno poravnao na ljestvici s trećeplasiranim Lazijem, oba kluba sada imaju po 30 bodova, devet manje od druge Rome. Napoli je poveo sa 4-0 golovima Callejona (29), Higuaina (4...
19. travanj 2024 04:18