Domaći nogometstručno oko

Ante Miše: Trener Dnjipra je pogriješio kad je izvadio Kalinića

28. svibnja 2015. - 11:14
Čudo od utakmice, ritam da ga se ne bi posramio ni finale Lige prvaka. Plus za Kalinića, koji je u najboljoj formi od hrvatskih napadača i najbolja opcija za Italiju. Može se ‘potuć’ s Chiellinijem i Barzaglijem, može zadržati balun. Strahovito je napredovao. Ima 6-7 kila manje nego u Hajduku, brži je, agresivniji, traži loptu i u sprintu... Mandžo nije zabio tko zna otkad, Kramarić ne igra puno i mislim da se Kale nametnuo za Italiju.

Sevilla je zaslužila trofej, igrali su odlično, pogotovo u prvom poluvremenu nakon primljenoga gola. Brzo su izlazili van poslije oduzete lopte, a Dnjipro nije stajao dovoljno plitko u obrani. Ukrajinci su to u nastavku popravili, Sevilla je do gola za pobjedu bila opasna samo iz prekida. Trener Španjolaca Emery dobio je utakmicu kad je izv...
18. travanj 2024 02:19