Strani nogometSporting - Barcelona 1-3

Leo Messi zabio 301 gol u Primeri!

Piše (H)
17. veljače 2016. - 21:24

U zaostalom susretu 16. kola Primere Barcelona je slavila u Gijonu protiv Sportinga s 3-1 i dodatno se odvojila na čelu ljestvice od pratitelja.

Junak dvoboja bio je Leo Messi koji je u Gijonu postigao dva gola i prešao brojku od 300 pogodaka u Primeri u dresu Barcelone. Jubilarni, 300. pogodak Messi je zabio ljevicom s vrha kaznenog prostora u 25. minuti za vodstvo od 1-0, a čudesnom Argentincu je  za 300 golova bilo potrebno manje od deset godina, dok je njegov najveći konkurent Cristiano Ronaldo zabio je 246.

Inače, prvi pogodak u Primeri Messi je postigao protiv Albacetea 2005. godine.
Sporting je izjednačio preko Carlosa Castra već u 27. minuti, a Messi u 31. minuti opet dovodi Katalonce u vodstvo. U 62. minuti Luis Suarez, koji je asistirao Messiju za prva dva gola, promašuje ...

19. travanj 2024 16:39