NHL: Predatorsi pobjedom protiv Sharksa zasjeli na vrh Zapada

29. listopada 2015. - 12:33
Pittsburgh Penguinsi su sinoć sa 3-1 bili bolji od Washington Capitalsa, a junak je bio vratar Marc-Andre Fleury koji je za pobjedu svoje momčadi obranio 33 udarca.

Pittsburgh, koji je sezonu počeo s tri uzastopna poraza, ali je sada dobio pet od šest utakmica, tako je sinoć prekinuo niz od pet pobjeda Washingtona. Prvi pogodak na utakmici pao je minutu i pol nakon početka zadnje trećine kada je Jevgenij Kunjecov zabio za Washington.

Izjednačio je 25 sekundi kasnije Beau Bennett, a za 2-1 za Pittsburgh gol je zabio Phil Kessel. Nick Bonino je zabio pobjednički gol nešto manje od minutu i pol do kraja u prazan gol. ​Vratar Washingtona Braden Holtby je imao 22 obrane.

Ottawa Senatorsi su nakon izvođenja kaznenih udaraca sa 5-4 pobijedili Calgary Flamese. Mika Zibanejad je zabio o...
19. travanj 2024 14:43