Svijettri vatrena komada

U Hrvatskoj delirij, u Argentini bijes: gol po gol, ovaj video iz Buenos Airesa najbolje pokazuje strast, ali i nemoć poniženih navijača

Piše JL
22. lipnja 2018. - 13:27

Svi oni koji nisu imali sreće i mogućnosti otići u Nižnji Novgorod gledati utakmicu Svjetskog prvenstva u nogometu između Argentine i Hrvatske susret su gledali na ulicama, trgovima i parkovima svojih gradova.

Istina, u prvom se poluvremenu nije imalo puno toga za vidjeti osim par šansi sa svake strane i puno temperamentne igre. Zato se međutim u drugom poluvremenu situacija drastično promijenila.

Kako znamo da je utakmica naposljetku završila s uvjerljivih 3:0 za Hrvatsku, zanimljivo je vidjeti kako su Argentinci koji su u jednom od parkova u Buenos Airesu reagirali na majstorske poteze Ante Rebića, Luke Modrića i Ivana Rakitića, piše Jutarnji.

Na društvenim je mrežama objavljen video u kojem se može vidjeti kako su Argentinci doživjeli pogrešku svog vratara Willyja Caballera...

25. travanj 2024 07:11