11. siječnja 2017. - 19:30
Ana_Simic1

Atletski klub Agram najbolji je hrvatski klub u 2016. godini temeljem Pravilnika Hrvatskog atletskog saveza o bodovanju uspješnosti klubova kroz 10 različitih kriterija.

Treći je to naslov za ovaj klub u osam sezona i drugi zaredom od kada se klubovi boduju na ovaj način.

Osvojivši ukupno 164.017 bodova AK Agram je osvojio prvo mjesto sa više od 48.000 bodova ispred drugoplasiranog AK Dinamo-Zrinjevca, dok je treće mjesto pripalo splitskom ASK-u koji je osvojio ukupno 89.358 bodova.

Nakon ova tri kluba slijede Zagreb-Ulix, Kvarner, Mladost, Slavonija-Žito, Sloboda, Svetice, Sljeme, itd.

AK Agram jer bio najbolji u šest od 10 kriterija - nastupi na međunarodnim natjecanjima, rekordi, medalje na pojedinačnim prvenstvima Hrvatske, ekipna prvenstva, kupovima i broj registriranih natjeca...

19. travanj 2024 03:23