OstaloSPEKTAKL KOD FONTANA

Walsh uvjerljivo osvojio Memorijal Ivana Ivančića drugu godinu zaredom, Žunić zauzeo šesto mjesto

28. kolovoza 2017. - 22:51
memorijal_ivancic7-280817.JPG

Svjetski prvak u bacanju kugle, Novozelanđanin Tomas Walsh pobjednik je trećeg Memorijala Ivana Ivančića, natjecanja kuglaša u sklopu međunarodnog zagrebačkog atletskog mitinga održanog u ponedjeljak pored fontana, dok je brončani s nedavnog SP-a u Londonu Stipe Žunić zauzeo šesto mjesto.

Walsh je u svom četvrtom dolasku u Zagreb ostvario treću pobjedu, drugu zaredom, a za taj domet dovoljan mu je bio hitac od 21.50 metara kojega je ostvario u trećoj seriji. Odličan hitac Novozelanđanin je imao i u drugoj seriji kada je bacio samo dva centimetra manje.

Drugo mjesto osvojio je Australac Damien Birkinhead s novim nacionalnim rekordom od 21.35m, dok je treći Poljak Michal Haratyk bacio samo centimetar manje.

Žunić je tijekom natjecanja imao tri ispravna hica, a sva tri su za...

20. travanj 2024 06:46