Ostalomirakul

Sućurani u drugom poluvremenu, s igračem manje, zabili šest golova!?

7. studenog 2014. - 16:10
Špaco bi reka “cudo”. Mirakul, cudo, svejedno, sigurno je samo da se u Sućurcu ove godine događaju neke čudne, neobjašnjive stvari. Stari svit bi se u cudu prikrstija, a mlađi bi okrenija na zafrkanciju. Barem toga u Sućurcu ne fali.
Prvo smo, ima od toga dva miseca, na javni stup srama pribili igrače Jadrana koji su se osramotili protiv OSK-a. Sućurani su bili veliki favoriti, a ne da su izgubili utakmicu nego su se baš osramotili.

Kod rezultata 2:2 u 30. minuti, sićate se toga, gostima iz Otoka kod Sinja sudac je isključija vratara, a kako nisu imali rezervnoga na branku je sta igrač Stipe Banić Škojo. I u tih 60 minuti koliko je do kraja ostalo, cilu uru, nisu Sućurani uspili Škoji zabit ni gola, a još su, s igračen više, i primili jednoga i izgubili s 2:3!? Ala sramote...
20. travanj 2024 01:08