Ostalodalmatinski derbi

Splićanke u dvije minute do preokreta

Piše B. Lovrić
2. svibnja 2017. - 11:53

Nogometašice Splita pobijedile su na gostovanju u Metkoviću domaću Neretvu rezultatom 2:1 (poluvrijeme 1:0) u 14. kolu prvenstva Hrvatske. U dalmatinskom derbiju na igralištu Iza Vage ‘neretvanke’ su povele u 40. minuti, a strijelac je bila Perić.

Domaće nogometašice imale su i kazneni udarac u 55. minuti, ali je Terzić pogodila vratnicu. U drugom dijelu slijedi preokret u samo dvije minute. Splićanke su u 75. minuti preko Bukač izjednačile na 1:1, a samo minutu kasnije mrežu Kešine zatresla je Horvat.

Za Neretvu su igrale: Kešina, Jurković, Čajić (od 46. Buntić), Čubić, Žilić (od 87. Kolovrat), Šimunović (od 87. Karačić), Mijoč, Terzić (od 61. Herceg), Perić, Kalamiza, Suton.

Igračice Splita nastupile su u sastavu: Kraljić, Milinković, Horvat, Valušec, Lub...

19. travanj 2024 04:14