Ostalotreća hnl jug

Rogić sačuvao barjak: derbi u Baškoj Vodi pred 400 gledatelja završio bez pobjednika

Piše Jakov Kovačević
19. ožujka 2018. - 09:24

Derbi završio bez pobjednika, a s krajnjim rezultatom zadovoljniji mogu biti gosti.

Urania je odlično krenula, već u 5. minuti Tomaš je snažno pucao, a Rogić loptu koja je išla ispod same grede izbacio u korner .Još jedan dvoboj Tomaša i Rogića pripao je vrataru gostiju koji je sjajnom obranom sačuvao mrežu.

Gosti se nakon pola sata igre bude, Paponja je bio neprecizan, a Ferićev udarac sa 17-18 metara obranio je Brkulj. I početak nastavka pripao je domaćima, nakon udarca iz kuta Zebić je pucao glavom iznad grede.

U 57. minuti obrana Primorca prekršajem je u svom kaznenom prostoru zaustavila Zebića, a sudac Tomašević odmah je svirao kazneni udarac. Siguran sa 11 metara bio je Tomaš koji je pogodio desni gornji kut Rogića.

Lazarevski je u 64. minuti iz slobodnog udarc...

18. travanj 2024 02:08