Golijada u Stanovima: Imoćani poveli pa se pune mreže vratili doma

Piše Ivica Gjergja
1. travnja 2018. - 17:30
zadar_junak9-270318

Svi koji nisu bili na igralištu Zadra na Stanovima u srazu Zadra i Imoprskog imaj za čim žaliti. Naime ,Zadar je u svom pobjedničkom nizu dobro proradio i na zgodicima pa su tako pala čistih osami u mreži Imotskog vratara Renića. Da bi počeli davati zgoditke Zadrane je trebalo naljutiti, to je učinio Jakov Ivan Džoni igrač Imotskog koji je zabio za vodatvo gosta.

Nije dugo trebalo čekati poravnanje ono se dogodilo u 12. minuti kada je Župan sa lijeve strane ubacio korner u peterac Torbarina je skrenuo loptu za Repića a ovaj matira Renića za 1:1. Igrao se 17 minuti Trobarina je opet aktivan, prebacio je loptu za Čubrila ,a ovaj je prima u petercu i povisuje na 2:1.

Pomoćni sudac je digao zaleđe, no glavni nije uvažio intervenciu igrača domaćih, a trener Vjeran Simunić zara...

17. travanj 2024 00:14