Ostalodruga hnl

Na Šubićevcu se lakše diše: Šibenčani skinuli golemi teret s leđa već u ranoj fazi utakmice

4. travnja 2018. - 11:18

Razlog tome je prva proljetna pobjeda “narančastih” nakon samo dva osvojena boda od mogućih 15 u pet kola.

Šibenčani su odigrali vjerojatno najbolje poluvrijeme sezone u trenutku kada im je dogorjelo do noktiju. Momčad Borimira Perkovića skinula je golemi teret s leđa već u ranoj fazi utakmice. Bravu momaka s naplatnih kućica otvorio je iskusni Mehmed Alispahić golom iz slobodnog udarca sa 22-23 metra.

Dvije minute kasnije lijepa akcija “narančastih” za podebljanje vodstva. Asistent je bio Ganac Prince, a poentirao je Josip Maleš. Začetnik i trećeg gola bio je brzonogi napadač iz Gane.

Prince je servirao povratnu loptu Davoru Kukecu, koji pogađa mrežu Koprića. Šibenik je u prvom poluvremenu stvorio još niz dobrih situacija od kojih izdvajamo vratnicu Maleša.