Ostaloovo morate voljeti

Tri Baldo, tri Leo: uživajte u urnebesnom komentaru fantastičnih zadnjih deset minuta utakmice na Lapadu

Piše R.R.
17. rujna 2018. - 21:11
111junak

Znate ono kad vam puno toga se prevali preko glave ... Onaj osjećaj. Eto vam prilike da za petnaestak minuta na sve zaboravite i uživate u osebujnim komentarima Borisa Kera koji je pratio dvoboj dubrovačkog GOŠK-a i sinjskog Junaka u Trećoj HNL jug. Ma sve se poklopilo, komentar i dinamima utakmice, fantastična završnica, puna preokreta i neizvjesnosti.

Siromašno prvo poluvrijeme zaključio je Baldo Cicijelj golom iz voleja sa 7 metara. Početkom nastavka Cicijelju je za 2:0 asistirao Bruno Pralas. Junak je prvi gol dao u 67. minuti. Petar Bašić Šiško je iz slobodnog udarca s vrha kaznenog prostora prevario Dalibora Kristića. U 82. minuti kontra domaćina, ali umjesto 3:1 Junak je izjednačio, a minutu poslije stigao i do vodstva preko Lea Andrića.