OstaloLeo Andrić i Petar Bašić-Šiško

Čudesni dvojac iz Sinja: zabili svaki po tri komada u razdoblju od samo osam minuta

Piše Mišo Gulić
6. listopada 2018. - 01:36
jadran_junak12-010918

Već smo u nekoliko navrata izvještavali o velikim pobjedama sinjske momčadi, preokretima, golovima i nevjerojatnoj preobrazbi koju je preko ljeta doživjela, ali bez obzira na sve to, teško je ne primijetiti nekoliko fascinantnih podataka.

Naime, Junak ima gol razliku od 21-7, što je samo po sebi sjajno, ali ono što su u tom kontekstu napravili Petar Bašić-Šiško i Leo Andrić, zaslužuje još malo pažnje.

Leo Andrić je u već nekoliko puta spominjanoj utakmici četvrtog kola protiv GOŠK-a na Lapadu doživio svoje novo nogometno rođenje, zabio je tri gola u razdoblju od svega osam minuta, od 82. do 90., da bi u šestom kolu na jednak način Petar Bašić-Šiško torpedirao Imotski, samo što je on svoja tri gola uvaljao nešto ranije, od 59. do 67. minute.