OstaloBod ko' kuća

Mrmić im 'spustio rampu': Zadrani imali veliku prednost, a u finišu im domaći vratar sve obranio

Piše Ivica Gjergja
20. listopada 2018. - 20:42
zadar_dugopolje-290918

Na samom otvaranju susreta korner za domaću momčad no vratar Zadra Bender je siguran. Jedan od najboljih napadača Zadra Antonio Repić, igrala se peta minuta, imao je dugo loptu u nogama i kada je došao na nekih 25. metara od gola Mrmića opalio je kao iz topa i to je 0:1, za veselje Zadrana.

Nakon toga Varaždin preuzima inicijativu pa u 11. te 12. minuti Črnko, Golubar i Benka u 19. minuti, sve su učinili kako bi došli do gola no ne ide ih danas. Zadar je doputovao bez stopera Jerbića, Tokića i Sarića, a u 22. minuti se ozljedio Iveljić koga je morao zamijeniti napadač Jurić, kakav peh.

Bez obzira na to prijeti Majić i Pranjić za Zadra, a onda bolju igru Zadar je okrunio i drugim zgoditkom. Sjajna akcija poveo je Jurić pronašao Majić ovaj Župana i na kraju Vlatko Blažević p...

18. travanj 2024 23:24