Kicker za igru na Emiratesu ocijenio Mandžukića slabom četvorkom

20. veljače 2014. - 15:59
Njemački nogometni list Kicker nije bio previše impresioniran nastupom Marija Mandžukića u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, u kojoj je njegov Bayern slavio na gostovanju kod Arsenala...

Bavarci su slavili pobjedu 2:0, a hrvatski je reprezentativac igrao do 64. minute utakmice, kada ga je na travnjaku zamijenio kasniji strijelac Thomas Müller. Kicker je Mandžukiću dodijelio ocjenu 4 (najbolja je 1, najlošija 6), čime je našeg reprezentativca učinio trećim najlošijim igračem susreta.

Lošiji su bili jedino David Alaba (5) i Jerome Boateng (4.5), koji je skrivio jedanaesterac u osmoj minuti prvog poluvremena. Manuel Neuer je proglašen igračem utakmice (1), jer je obranio taj jedanaesterac (Mesutu Özilu), te je s još nekoliko odličnih reakcija spriječio da Arsenal povede...
25. travanj 2024 18:04