Domaći nogometnovi prvak

Atletico izvukao bod na Nou Campu i osvojio naslov; Simeone: Nevjerojatan osjećaj. Jedva se čekam vratiti u Madrid

17. svibnja 2014. - 22:01
Nogometaši Atletico Madrida osvojili su prvi naslov prvaka Španjolske nakon dugih 18 godina čekanja. U posljednjem kolu Primere Atletico je kod Barcelone trebao bod i uzeo ga je odigravši 1-1. Junak susreta bili su Diego Godin i sjajni belgijski vratar Thibaut Courtois. Godin je u 49. minuti poravnao na 1-1 nakon sjajno izvedenog kornera Gabija s desne strane, dok je Courtois pravovremenim i odličnim intervencijama spriječio sve napade katalonskog kluba do kraja susreta.

Barcelona je došla do pogotka u 63. minuti preko Lionela Messija, ali je ovaj u trenutku kada je lopta pala pred njega bio u zaleđu, te je stoga gol poništen. Barcelona je povela u 33. minuti fantastičnim pogotkom Alexisa Sancheza, koji je iskosa s desne strane kaznenog prostora gostiju opalio loptu koju mu je prsi...
20. travanj 2024 03:00