Domaći nogometgradski vrt

Osječanke zabile 14 golova na startu kvalifikacija za Ligu prvaka

24. kolovoza 2016. - 10:27
osi00

Nogometašice Osijeka s iznimno uvjerljivih 14-1 (7-0) svladale su u makedonski Dragon u utakmici prvog kola skupine 2 kvalifikacija za Ligu prvakinja, odigranoj u utorak na osječkom stadionu Gradski vrt.

Osijek i Vinkovci su domaćini jedne od devet kvalifikacijskih skupina Lige prvakinja, iz kojih će samo pobjednice izboriti mjesto u prvom krugu, u kojem su već izravno 23 najbolje europske ekipe.

Višestruke hrvatske prvakinje pod vodstvom Zvonimira Kolaka nadaju se plasmanu u 1/16 fiinala, a kvalifikacijski su turnir Osječanke otvorile efikasnom predstavom protiv najslabije ekipe u konkurenciji. Makedonske prvakinje su već nakon 15 minuta zaostajale za tri gola, a na poluvremenu Osijek je već vodio 7-0.

U drugom poluvremenu Osječanke su postigle još sedam pogodaka, ali i primile j...

25. travanj 2024 01:41