Gavranović odveo Rijeku korak do finala

Piše (H)
1. ožujka 2017. - 21:35
rijeka_osijek9-010317

U prvom polufinalnom susretu Hrvatskog kupa nogometaši Rijeke su pobijedili na Rujevici Osijek s 3-1 te su ogromnu stekli prednost pred uzvrat 14. ožujka u Gradskom vrtu.

Trostruki strijelac za Riječane bio je Mario Gavranović (8, 23, 71), dok je gol za Osijek zabio Antonio Perošević (75pen). Riječani su opravdali ulogu favorita i ubilježili su veliku pobjedu zahvaljujući sjajno raspoloženom Gavranoviću, no primili su i pogodak u završnici susreta koji Osječanima ipak daje nadu u uzvratu za dva tjedna.

Riječani su poveli iz prvog ozbiljnijeg napada u 8. minuti kada je nabačaj Mateija sretno i spretno Gavranović nogom iz blizine pospremio u mrežu. U 23. minuti Gavranović je opet pokazao veliku spretnost kada je na tri metra od gola Osječana sjajno primio loptu i iz okreta usp...

24. travanj 2024 12:13