Domaći nogometmini vatreni

Hrvatska U-19 reprezentacija još u igri za plasman na EURO, moraju se nadati novom posrtanju Portugala!

25. ožujka 2017. - 20:45
hrvatska_belgija3-280316

Nakon današnjih rezultata 2. kola Elitne skupine kvalifikacija šanse reprezentacije Hrvatske za osvajanje prvog mjesta i plasman na U19 Europsko prvenstvo znatno su porasle. Nakon poraza od Portugala u prvom kolu u zadnjoj minuti (1:2) danas je momčad izbornika Ferde Milina svladala Poljsku 2:0 golovima Kalaice u 5. i Brekala u 13. minuti s bijele točke (Hajdukov Luka Parasiček nije nastupio). U drugom današnjem susretu Turska je preokretom u završnici s 2:1 svladala domaćina turnira Portugal (Berkay Özcan 82. i 88. - Jose Gomes 15.) .

Uoči odlučujućih susreta zadnjeg kola koji se igraju u utorak (17 sati) u kojima se sastaju Hrvatska i Turska te Poljska i Portugal sve četiri momčadi imaju po tri boda, a zbog najbolje gol razlike vodi Hrvatska (+1), ispred Portugala i Turske (0)...

20. travanj 2024 06:50