Lukić projektilom potopio nade 'crvenih', iz Gradskog vrta izašli izbodeni trnjem

Piše SN
10. travnja 2017. - 00:59
osijek_split2-090417-1

Osijek je pobijedio Split 4:0 u 28. kolu HNL-a, a prepričavat će se drugi pogodak na susretu, onaj Andreja Lukića koji je fantastičnim udarcem iz daljine ostavio publiku bez daha.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 45. minuti kada su gosti ostali s igračem manje, a isključen je Josip Jurendić.

lobodan udarac sjajno je izveo Dimitro Lopa pogodivši za 1-0. U drugom dijelu Osijek je zabio još tri gola za uvjerljivu 4-0 pobjedu. Strijelci su biliAndrej Lukić (54), Antonio Perošević (57) i Alen Grgić (90+2).

Pobjeda Osijeka je mogla biti i uvjerljivija jer su domaćini još dva puta uzdrmali okvir gola. U 18. minuti vratnicu je pogodio Lukić, a Knežević je u 77. minuti uzdrmao vratnicu.

25. travanj 2024 09:07