Domaći nogometdinamo - rijeka 5:2

Težak poraz novog prvaka, ali ništa nije moglo pokvariti feštu gostujućih navijača

27. svibnja 2017. - 22:54

U susretu zadnjeg, 36. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama pobijedili Rijeku s 5-2 (3-1) pokvarivši proslavu prvog naslova prvaka Riječana.

Dinamo je Rijeci pred 12 tisuća gledatelja na Maksimiru, od čega barem 6000 navijača Rijeke, nanijeli novom prvaku najteži poraz i tako se bar malo utješili za gubitak naslova nakon 11 godina.

Egzibicijska zadnja utakmica prvenstva sa sedam pogodaka, a u kojoj je briljirao Alžirac Al Hilal Soudani s tri gola i jednom asistencijom, bila je i dobra uvertira pred finale Kupa u srijedu u Varaždinu, u kojem se sastaju opet ove dvije momčadi.

Tek što je počeo, u 4. minuti, Al Hilal Soudani je iz solo akcije, koja je započela na centru, iznenadio riječku obranu i prizemnim udarcem lijevom nogomet pogodio lijevi kut vrata. U 11. minuti ...

19. travanj 2024 04:49