OstaloReykjavik

Kalinić je bio nemoćan: pogledajte gol i veliko slavlje Islanda

12. lipnja 2017. - 00:49

U utakmici 6. kola skupine I kvalifikacija za odlazak na Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji 2018. godine Hrvatska je izgubila od Islanda u Reykjaviku sa 0-1 (0-0). Strijelac jedinog gola bio je Hordur Magnusson u 90. minuti.

Nakon ovog rezultata Hrvatska i Island na vrhu skupine imaju po 13 bodova, dva više od treće Turske i četvrte Ukrajine, dok su na dnu Finska i Kosovo sa po jednim bodom.

Potvrda bolje igre Islanda u samoj završnici stigla je u 89. minuti, Kalinić je uspio odlično reagirati na udarac glavom Gudmundssona, no iz kornera koji je uslijedio pao je pogodak.

Hordur Magnusson je bio najviši u skoku i sretno-spretnim udarcem uspio prebaciti visokog Kalinića koji je ostao na gol-liniji.

Hrvatska će u sljedećem kolu 2. rujna ugostit Kosovo, a tri dana potom gostuje kod T...

20. travanj 2024 09:32