Domaći nogometEUROPSKA LIGA

Slomili ih u finišu: Ejupi i Grezda donijeli Osječanima lijepu prednost za uzvrat u Luzernu

14. srpnja 2017. - 00:56
osijek_luzern23-130717

U prvom susretu drugog pretkola Europske lige Osijek je na stadionu Gradski vrt pobijedi švicarski Luzern 2-0 načinivši veliki korak prema plasmanu u iduću rundu.

Nakon što je u prvom pretkolu Europske lige rutinski preskočio andorsku UE Santa Colomu ukupnim rezultatom 6-0, Osijek je pobjednički niz nastavio i protiv Luzerna ostvarivši veliku pobjedu bez primljenog gola.

Golove su zabili Muzafer Ejupi u 66. minuti i Eros Grezda u 80. minuti. Uzvratni susret je idućeg četvrtka u Luzernu.

Osijek je potpuno zasluženo izborio pobjedu, a ostaje tek žal što momčad Zorana Zekića nije iskoristila još koju priliku i uvjerljivije slavila i tako možda već u prvoj utakmici osigurala prolaz.

Osijek je krenuo u susret hrabro i razigrano i već u prvom poluvremenu je mogao riješiti pitanj...

16. travanj 2024 11:47