Započela nova sezona HNL-a: Inter prvi došao do pobjede

15. srpnja 2017. - 00:16

U prvoj utakmici nove sezone Prve HNL, nogometaši Intera su u Zaprešiću svladali vinkovačku Cibaliju sa 3-1 (1-1).

Vinkovčani su poveli u 23. minuti nakon odlične akcije koju je završio Marko Pervan, postigavši prvi pogodak u novoj sezoni nadmetanja hrvatskih nogometnih prvoligaša. Međutim, uslijedio je preokret koji je Interu donio prvu pobjedu na startu prvenstva nakon punih 12 godina čekanja.

Domaći su uspjeli izjednačiti iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a siguran realizator bio je Jakov Puljić. U drugom poluvremenu je pobjedu Zaprešićanima donio dvostruki strijelac Ivan Blažević koji je prvi pogodak postigao u 57. minuti, a drugi put je mrežu Vinkovčana zatresao u 84. minuti.

Utakmicu na stadionu u SRC Zaprešić pratilo...

18. travanj 2024 16:17