Dinamo jedva protiv Rudeša, Lokomotiva uvjerljiva

10. rujna 2017. - 23:16
dinamo_rudes41-100917.JPG

U posljednjem susretu osmog kola Prve HNL Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio Rudeš 3-2 i ponovo ima četiri boda više od drugoplasirane Rijeke.

Dinamo je očekivano stigao do bodova, ali daleko teže nego što se mislilo. 'Modri' su još jednom odigrali loše i to je bivši drugoligaš u svom premijernom nastupu na Maksimiru umalo kaznio.

Dinamo je poveo 2-0 golovima Henriqueza iz kaznenog udarca u 24. minuti, te Bekovića nakon ubačaja iz kornera u 59. minuti. Smanjio je Lulić iz dvojbene situacije u 81. minuti, no tri minute kasnije Soudani je vratio na plus dva. Ipak, u 88. minuti Budimir je lijepim udarcem glavom smanjio na 2-3 produživši gostima nadu. Do kraja utakmice Rudeš je pokušao zabiti i treći gol i tako prirediti senzaciju, no nije uspio.