Domaći nogometTeško izboren bod

Oko penala za Dinamo opet će biti kontroverzi; Pogledajte Soudanijev udarac i Hodžićev promašaj godine

Piše PSD
14. listopada 2017. - 23:40

Dinamo je na domaćem terenu odigrao 1:1 s Osijekom te je propustio povećati prednost nad Rijekom koja je danas poražena od Istre. Osiječani su nakon prvog poluvremena vodili 1:0, a u drugom su imali nekoliko prilika za dokrajčiti Modre no nisu uspjeli zabiti drugi pogodak.

Dinamo je nastavku utakmice sve karte bacio u napad, a prvu priliku za izjednačenje imali su već nakon desetak minuta kad je kazneni udarac izborio Antolić.

Sudac Zebec bez puno razmišljanja pokazao je na bijelu točku, a je li Antolić uistinu srušen procijenite sami iz videa ispod.

Iz kaznenog udarca Dinamo nije uspio izjednačiti budući da je Soudanijev udarac obranio vratar Osijeka, a na odbijenu loptu naletio je Hodžić čiji će pokušaj sasvim sigurno ući u uži izbor za promašaj godine.