Domaći nogometOproštaj od Europe

Rijeka imala dva gola prednosti i ostala bez proljeća: revija protiv Milana na Rujevici

24. studenog 2017. - 00:04
2017-11-23T201716Z_1032796087_RC1B5B252DF0_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-AEK-RIJ.JPG

U susretu petog kola D skupine Europske lige Rijeka je na Olimpijskom stadionu u Ateni pred 20,000 gledatelja odigrala 2-2 protiv AEK-a i ostala bez izgleda za plasman u 16-inu finala.

Rijeka je vodila 2-0 i još dva puta uzdrmala okvir suparničkog gola, ali nažalost, nije izdržala. Golove za Rijeku zabili su Alexander Gorgon (8, 26), dok su strijelci za grčki sastav bili Sergio Araujo (45+2) i Lazaros Christodoulopoulos (55).

Rijeka je odigrala fantastične 44 minute tijekom kojih je mogla deklasirati AEK. Momčad Matjaža Keka je postigla dva gola i još dva puta uzdrmala okvir suparničkog gola, no u posljednjim trenucima prvog dijela je primila pogodak i vratila AEK u život. Rijeka je povela u osmoj minuti golom Austrijanca Gorgona. Pavičić je ubacio iz kornera, Acosty glavom prebacio,...

25. travanj 2024 04:22