Domaći nogometspas u zadnji čas

Prva HNL: Dinamo se namučio sa Cibalijom

16. prosinca 2017. - 18:10
dinamo_cibalia4-161217

U prvoj utakmici 20. kola Prve HNL nogometaši Dinama su na Maksimiru svladali Cibaliju sa 1-0 (0-0), a nova tri boda vodećoj momčadi domaćeg prvenstva donio je Angelo Henriquez pogotkom u 79. minuti dvoboja.

Momčad Marija Cvitanovića bila je nadmoćna tijekom cijele utakmice, stvarala je prilike, ali je briljirao Cibalijin vratar Zvonimir Šubarić.

Ipak, u 79. minuti ni on nije uspio spriječiti Čileanca Angela Henriqueza da svojim petim prvenstvenim pogotkom u ovoj sezoni donese nova tri boda zagrebačkoj momčadi. Bila je to akcija dvojca koji je ušao u drugom poluvremenu. Fiolić je ubacio s lijeve strane, a Henriquez glavom prebacio Šubarića, nakon što se lopta od grede odbila iza gol-crte.

Utakmicu na Maksimiru pratilo je oko 1.000 gledatelja, a sudio je Andrej Burilo iz O...

25. travanj 2024 00:41