Prvijenac Gavranovića u modrom dresu

Piše SN
18. siječnja 2018. - 22:44
dinamo pripreme

Igrači Dinama odigrali su u turskom Beleku prvu prijateljsku utakmicu i stigli do 4:0 pobjede. U prvom su dijelu pogotke postigli Gavranović i Ćorić, dok su u nastavku strijelci bili Hodžić i Olmo. Momčad trenera Cvitanovića u Antalyju je stigla u srijedu, 17. siječnja, a već je dan kasnije na rasporedu bila prva pripremna utakmica. Protivnik je bio Ordabasy iz Kazahstana, inače klub koji nastupa u prvoj ligi.

Dinamo je u susret krenuo u sljedećem sastavu: Zagorac na golu, obrambena linija Stojanović i Lecjaks na bokovima, stoperi Rrahmani i Lešković. Sredina u formaciji romba Doumbia, Ademi, Ćorić i Fiolić te prema naprijed Soudani i Gavranović.

Imao je 'najnoviji' napadač Dinama prvu priliku već nakon nekoliko minuta kada je pucao pokraj gola. Već u 11. minuti stiglo ...

19. travanj 2024 13:40