Dinamo remizirao s Makedoncima, Rijeka poražena od niželigaša

Piše SN
30. siječnja 2018. - 22:55
dinamo_rovinj07-080118

Momčad Dinama u posljednjoj je pripremnoj utakmici u turskom Beleku odigrala 0:0 protiv makedonske Škendije te tako pripreme zaključio s tri pobjede i dva neriješena rezultata.

Mario Cvitanović tako je i dalje bez poraza kao trener Dinama! Tome može ponajviše zahvaliti mladom Karlu Muharu koji je minutu prije kraja utakmice glavom izbacio loptu koja je putovala u mrežu nakon što je Emini prebacio Zagorca... Igra sudbine bila je ta da Muhar vjerojatno ne bi niti ušao u igru da se 12 minuta prije kraja utakmice nije ozlijedio Dino Perić.

Naime, dobio je udarac kopačkom u glavu, krv je potekla iz nosa, i otišao je u svlačionicu. Nije to bilo jedino ispucavanje s crte Dinamovog gola. Pred kraj prve dionice, Modre je spasio Marko Lešković nakon što je Ibraimi uputio loptu prema praz...

24. travanj 2024 01:05