Domaći nogometnastavak sezone

Dinamo 'protutnjao' Osijekom, Rijeka s lakoćom porazila uzdrmanu Istru

10. veljače 2018. - 20:22

Nogometaši Dinama i Rijeke ušli su u nastavak sezone uvjerljivim pobjedama. Dinamo je u derbiju kola na stadionu Gradski vrt pobijedio Osijek 4-2, dok je Rijeka na Rujevici slavila protiv Istre 1961 sa 4-0.

Dinamo je 'protutnjao' Osijekom i nakon 70 minuta igre vodio je 4-0. Gosti su se samoj završnici opustili pa je Osijek ublažio poraz s dva pogotka. Bila je to najuvjerljivija pobjeda Dinama u Gradskom vrtu nakon kolovoza 2011. kada je slavio 4-0.

"Modri" su poveli u 17. minuti lijepim pogotkom El Arabija Hillel Soudanija. Petar Stojanović je na desnoj strani progirao u prostor Soudanija koji je iz voleja zabio u gornji lijevi kut gola za svoj 12. ligaški pogodak ove sezone. Alžirski reprezentativac je bio u glavnoj ulozi i kod drugog pogotka Dinama. Sjajno je prošao po desnoj stran...

16. travanj 2024 14:14