Domaći nogometočajno suđenje

Slaven Belupo dobio Rudeš nakon sumnjivih sudačkih odluka

9. ožujka 2018. - 21:49
slaven_rudes7-090318

U prvoj utakmici 25. kola Prve HNL nogometaši Slaven Belupa su u Koprivnici svladali Rudeš sa 2-0 (1-0).

Pogotke za Slaven Belupo postigli su Bruno Goda u 34. minuti i Mirko Ivanovski u 82. minuti.

Slaven Belupo je došao do 31 boda i ostao je petom mjestu, dok je Rudeš ostao na dnu ljestvice sa 16 bodova. Vodeći Dinamo ima 56 bodova, devet više od drugoplasiranog Hajduka. Dinamo će u subotu (15 sati) na Maksimiru ugostititi Lokomotivu, a Hajduk je od 17 sati domaćin Istri 1961.

Koprivničani su prvi imali priliku za postizanje pogotka, kad je vratar Rudeša Josip Čondrić sjajnom refleksnom obranom uspio zaustaviti udarac makedonskog napadača Mirka Ivanovskog, koji je pucao iz neposredne blizine.

Kad već nije uspio pogoditi mrežu, Ivanovski se u 34. minuti našao u ulozi asistenta...

20. travanj 2024 06:44