Dinamo teško do pobjede u Vinkovcima, Soudani zabio dva gola

14. travnja 2018. - 20:58

U susretu 29. kola Prve HNL u Vinkovcima su nogometaši Dinama svladali Cibaliju s 2-0 (0-0) i povećali svoju prednost na ljestvici. Dinamo je napravio veliki korak ka naslovu prvaka teško izborenom pobjedom u završnici dvoboja kod "fenjeraša" Cibalije s 2-0.

Cibalia je već u 5. minuti imala ogromnu priliku, Galić je izbio sam ispred vratara Dinama, ali je njegov šut odsjeo na lijevoj vratnici. U 13. minuti je Soudani promašio najveću priliku za Dinamo u prvom dijelu.

Dinamo je u 49. minuti ostao i bez ozlijeđenoga Gavranovića, a lider prvenstva, unatoč dominaciji, nije uspijevao doći niti do ozbiljnije prilike protiv "fenjeraša".

Ipak, u 72. minuti Dinamo je postigao gol nakon što je Benković glavom spustio loptu od Al Hilala Soudania, a Alžirac atraktivno volejem u padu po...

18. travanj 2024 11:43