Domaći nogometdrama na drosini

Istra poražena u Puli nakon sumnjivog penala

27. travnja 2018. - 21:54
istra_inter24-270418

U utakmici 32. kola Prve HNL Inter iz Zaprešića je kao gost u Puli svladao Istru 1961 sa 4-2 (0-1).

Strijelci: 1-0 Roce (19), 1-1 Blažević (48), 1-2 Andrić (50), 2-2 Matei (63), 2-3 Andrić (90-11m), 2-4 Blažević (90+2).

Domaći sastav je bio bolji tijekom čitavog prvog poluvremena te je tu nadmoć okrunio i vodećim pogotkom Rocea u 19. minuti. No, početkom nastavka Inter je golovima Blaževića u 48. i Andrića u 50. minuti ostvario preokret. Domaći su i nakon tog šokantnog ulaska u drugo poluvrijeme bili aktivniji te su poravnali na 2-2 preko Mateija u 63. minuti.

No, u samoj završnici dogodio se kontroverzni trenutak jer je suda Pejin u 87. minuti pokazao na bijelu točku za Inter nakon što je branič Istre u pokušaju izbijanja lopte ispred svog gola udario kopačkom u glavu n...

24. travanj 2024 22:11