Rijeka došla do pobjede i s igračem manje

Piše (H)
19. listopada 2018. - 21:58
inter_rijeka10-191018

U prvom susretu 11. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Rijeke slavili protiv Intera s 2-1 (1-0) i probili se na četvrto mjesto.

Rijeka je pobjedom u Zaprešiću konačno slavila u HNL-u nakon šest utakmica.

Bila je to prva utakmica novoga trenera Igora Bišćana, koji je zamijenio Matjaža Keka na klupi Rijeke, a na drugoj strani trener Intera Samir Toplak vratio se nakon jednomjesečne suspenzije zbog vrijeđanja suca.

Riječani su poveli golom Antonia-Mirka Čolaka već u 11. minuti, no gosti su u 36. minuti ostali s desetoricom nakon što je isključen Stjepan Lončar. Ipak, Rijeka je i s igračem manje postigla i drugi gol u 63. minuti, a opet je strijelac bio Čolak nakon što je većinu posla odradio Pavičić. U 84. minuti pred golom Riječana se najbolje snašao Nigerijac Theophilus...

23. travanj 2024 22:11