Domaći nogometnema iznenađenja

Kup: Dinamo i Osijek uvjerljivi, Rijeka u zadnji tren

31. listopada 2018. - 19:13
zelina_dinamo45-311018

Hrvatski nogometni prvak Dinamo rutinski je odradio susret osmine finala hrvatskog Kupa pobijedivši na gostovanju četvrtoligaša Zelinu sa 4-0.

Četvrtfinale je izborio i Osijek koji je pobijedio Krk sa 5-1. Slaven Belupo je slavio protiv Marsonije sa 1-0, dok je Vingradar pobijedio Jadran Luka Ploče sa 4-2.

Dinamo je poveo u završnici prvog dijela golom Marija Gavranovića, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Bruno Petković u 82. minuti. U samoj završnici 'Modri' su zabili još dva gola, a oba je postigao Damian Kadzior (88, 90).

Većih problema nije imao niti Osijek koji je na gostovanju na Krku protiv istoimenog trećeligaša slavio sa 5-1. Gosti su poveli 3-0 golovima Marića (5), Hajradinovića (39) i Dugandžića (42), a u posljednjim trenucima prvog poluvremena smanjio...

20. travanj 2024 13:21