Domaći nogometPola sata posla

Velika razlika u kvaliteti: 'div iz predgrađa' očekivano lako izborio polufinale Kupa Hrvatske

4. prosinca 2018. - 20:43
inter_vinogradar6-041218

Nogometaši zaprešićkog Intera pobijedili su kao domaćini Vinogradar sa 3-0 (2-0) u prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa i tako postali prvi klub koji se probio u polufinale.

U dvoboju prvoligaša i člana Treće Hrvatske nogometne lige razlika u kvaliteti došla je do izražaja već u prvih 25 minuta utakmice, a Inter je u tom razdoblju stvorio dva pogotka prednosti. U 12. minuti pažnji obrambenih igrača Vinogradara izmakao je kapetan i najbolji strijelac Intera Komnen Andrić te nakon udarca iz kuta s nekoliko metara glavom uspio svladati gostujućeg vratara Gorana Bašića.

Čuvar mreže kluba iz Mladine nije dobro reagirao u 23. minuti na udarac Karla Muhara upućen s više od 25 metara. Lopta je Bašiću prošla kroz ruke i završila u mreži za vodstvo domaće momčadi o...

18. travanj 2024 22:46