Domaći nogometisključeni toplak i čeliković

Petković škaricama donio Dinamu tri boda u Zaprešiću

9. prosinca 2018. - 18:01
inter_dinamo14-091218_

U susretu 17. kola Prve HNL Dinamo je u Zaprešiću pobijedio Inter sa 2-0 i 'modri' ponovo imaju devet bodova više od drugoplasirane Rijeke.

Dinamo je rutinski stigao do bodova protiv Intera, a 'modrima' je put do pobjede bio olakšan od 51. minute kada je zbog drugog žutog kartona isključen Jasmin Čeliković. U 68. minuti isključen je domaći trener Samir Toplak zbog prigovora sucu Damiru Batiniću.

Utakmicu je obilježio sjajan pogodak Brune Petkovića koji je u 61. minuti zabio 'škaricama' za 2-0. Bile su to njegove druge 'škarice' ove sezone nakon što je u studenom gotovo na identičan način zabio i Lokomotivi.

Dinamo je poveo u 22. minuti golom Damiana Kadziora. Poljak je primio jednu loptu izvan šesnaesterca, uputio udarac, a lopta je na putu do gola pogodila jednog od igra...

20. travanj 2024 11:56