Domaći nogometpreskočili osijek

Rijeka slavila u golijadi u Kranjčevićevoj

22. veljače 2019. - 21:01
rudes_rijeka18-220219

U prvoj utakmici 22. kola Prve HNL nogometaši Rijeke u petak su u gostima kod posljednjeplasiranog Rudeša slavili sa 4-2 (2-1), iako su domaćini poveli u 15. minuti.

Rudeš, koji je upisao dva remija u zadnjih pet kola, poveo je iz penala 15. minuti, a strijelac je bio stoper Vilibald Vuco.

No, u završnici prvog poluvremena Rijeka je napravila preokret. Prvo je u 41. minuti Alexander Gorgon pogodio iz penala, a u 43. minuti ganski veznjak Maxwell Acosty, nakon ubačaja Kvržića, zabija za vodstvo Rijeke 2-1.

U 59. minuti Rijeka je iz polukontre povećala vodstvo. Murić je proigrao Gorgona, koji trese mrežu za 3-1. A Jakov Puljić u 78. minuti donosi gostima prednost 4-1.

Utakmicu bogatu golovima zaključio je Dragan Juranović pogotkom u 81. minuti, kojim je ublažio poraz Rudeša...

18. travanj 2024 07:00