Lokomotiva zamalo pobijedila Dinamo

Piše SN
2. ožujka 2019. - 20:36
lokomotiva_dinamo10-020319_

Lokomotiva je na stadionu u Kranjčevićevoj u sklopu 23. kola HNL-a remizirala s Dinamom, konačan je rezultat bio 1:1. Modri su poveli pogotkom Danija Olma u 72. minuti, ali Lokosi su uspjeli izjednačiti samo sedam minuta kasnije kada mrežu pogađa Uzuni. Momčad s Kajzerice zadržala je četvrto mjesto s 36 bodova.

U derbiju 23. kola Prve HNL Lokomotiva i Dinamo su odigrali 1-1, dok je u ranije odigranom susretu Gorica pobijedila Rudeš sa 3-1.

Nakon što je posljednja dva međusobna susreta Dinamo dobio s minimalnih 1-0, 'Lokosi' su uspjeli osvojiti bod protiv hrvatskog prvaka. Lokomotiva je u posljednjim trenucima mogla i do pobjede, ali je udarac Maružina završio u vratnici.

Dinamo je prvi zaprijetio. U osmoj minuti Komnen Andrić je pogodio vratnicu nakon Oršićeva ubačaja. Samo m...

23. travanj 2024 09:12