Domaći nogometht prva hnl

Osijek pod vodstvom novog trenera slavio u Zaprešiću i vratio se na treće mjesto prvenstvene ljestvice

3. travnja 2019. - 20:35

U susretu 27. kola Prve HNL Osijek je kao gost u Zaprešiću svladao Inter sa 3-1 (1-1).

Strijelci: 0-1 Žaper (4), 1-1 Postonjski (22), 1-2 Marić (81), 1-3 Pušić (90+1).

Na stadionu ŠRC Zaprešić pred 200 gledatelja sudio je Strukan iz Splita.

Goste je u vodstvo na samom startu utakmice doveo Žaper, sredinom prvog poluvremena odličnim udarcem izvan kaznenog prostora poravnao je Postonjski, da bi Marić 10-ak minuta prije kraja utakmice iz slobodnog udarca sa samog ruba kaznenog prostora pogodio sam gornji desni kut domaćeg gola za novo vodstvo Osijeka. Pobjedu gostiju potvrdio je Pušić iz protunapada u prvoj minuti sudačke nadoknade.

S ova tri boda treći Osijek je stigao do učinka od 46 bodova, dva više od četvrte Lokomotive, a tri više od petog Hajduka koji od 19 sati igra der...

18. travanj 2024 19:50