Domaći nogometloša noć u varaždinu

Dalić: Sada idemo odmoriti pa ćemo vidjeti što i kako; Vida: Bili smo nikakvi

12. lipnja 2019. - 01:30
hrvatska_tunis20-110619

Hrvatska je u Varaždinu u prijateljskoj utakmici poražena od Tunisa. Gosti su bili bolji s 2:1, a jedini pogodak za Vatrene postigao je Bruno Petković kojemu je to bio prvijenac za reprezentaciju.

Izbornik Dalić je u postavu uvrstio trojicu debitanata te je ujedno i prvi put eksperimentirao s formacijom 3-5-2. To se pokazalo promašajem, a nije pomoglo ni uvođenje Ivana Perišića, Luke Modrića, Marcela Brozovića i drugih standardnih prvotimaca u nastavku.

Domagoj Vida nehotice je igrao rukom u 69. minuti i tako skrivio jedanaesterac koji je urodio pogotkom za pobjedu Tunižana:

"Prije svega moram reći da je bila sjajna atmosfera u Varaždinu. A što se igre tiče... probali smo s tom formacijom, nije to bilo najbolje. Bili smo nikakvi. Mi smo pokušali igrati presing, tu smo se potroši...

20. travanj 2024 10:16