Domaći nogometuvjerljiva pobjeda

U pretposljednjoj utakmici drugog kola HNL-a Gorica nadigrala Osijek

28. srpnja 2019. - 22:51

U pretposljednjoj utakmici 2. kola Prve HNL nogometaši Gorice su kao domaćini svladali Osijek sa 3-1 (1-0) i ostvarili prvu pobjedu u novoj sezoni.

Dvostruki strijelac bio je senegalski napadač Cherif Ndiaye (35, 75), a jednom je mrežu pogodio Uganđanin Farouk Miya. Utješni pogodak za Osječane postigao je Mirko Marić u 90. minuti.

Gorica se sa četiri boda privremeno probila do 3. mjesta, iza Dinama i Rijeke koji imaju maksimalnih šest bodova iz dva nastupa. Osijek je sa tri boda na šestom mjestu.

Goričani su do prvog pogotka stigli u 35. minuti, kad je Cherif Ndiaye izborio priliku između dvojice prilično statičnih i sporih osječkih braniča, pojurio sam prema vrataru Ivušiću i preciznim udarcem pogodio njegov desni donji kut.

Imali su domaći priliku nekoliko minuta posli...

23. travanj 2024 20:43